RAJONI

Shqipëri: Sekuestrohen 12 makina luksoze

krim, vrasje

12 makina luksoze dhe 5 motora të dyshuara të trafikuara janë sekuestruar gjatë operacionit të policisë së Tiranës, “Summer 2017”. Ndërkaq bëhet e ditur se janë proceduar penalisht 17 persona. Mjetet e bllokuara janë prodhime të viteve të fundit, si Mercedes Benz, Audi, BMV, Range Rover etj. Këto mjete, dyshohet …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!