Ballina / KURIOZITETE / Pse po fshehen informacionet per Dragoin e Kuq
dragoi i kuq

Pse po fshehen informacionet per Dragoin e Kuq

NASA dhe Google po fshehin qëllimisht një formacion të Dragoit të Kuq në hapësirë që provon se ky planeti do t’a godasë Tokën.

Pamja e tmerrshme nuk është e dukshme në Google Sky dhe ata besojnë se është zhdukur qëllimisht.

Ata argumentojnë se zona e madhe e hapësirës është e mbuluar përjetësisht për të fshehur një numër të madhe të vrimave të zeza, transmeton Lajmi.net.

Po ashtu ata argumentojnë se Dragoni i Kuq ka lidhje me një varg biblik që parasheh se apokalipsi është shumë afër.

Besimtarët besojnë se planeti Nibiru do të futet në atmosferën më vonë këtë muaj dhe do të shkaktojë tërmete dhe cunami.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

liqeni tasmani

Liqeni që zhduket e shfaqet pareshtur

Liqeni i njohur si “Desappearing Tarn” ka emocionuar udhëtarët dhe fotografët në Tasmani pasi u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.