Ballina / KURIOZITETE / Pse po fshehen informacionet per Dragoin e Kuq
dragoi i kuq

Pse po fshehen informacionet per Dragoin e Kuq

NASA dhe Google po fshehin qëllimisht një formacion të Dragoit të Kuq në hapësirë që provon se ky planeti do t’a godasë Tokën.

Pamja e tmerrshme nuk është e dukshme në Google Sky dhe ata besojnë se është zhdukur qëllimisht.

Ata argumentojnë se zona e madhe e hapësirës është e mbuluar përjetësisht për të fshehur një numër të madhe të vrimave të zeza, transmeton Lajmi.net.

Po ashtu ata argumentojnë se Dragoni i Kuq ka lidhje me një varg biblik që parasheh se apokalipsi është shumë afër.

Besimtarët besojnë se planeti Nibiru do të futet në atmosferën më vonë këtë muaj dhe do të shkaktojë tërmete dhe cunami.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

ajsbergu antarktida

Antarktik: Shkëputet ajsbergu gjigant, parashihen rreziqe

Një akullnajë trilion-tonësh, që është pesë herë më i madh se Londra, ka filluar të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.