Prishtinë: Therje me thikë në oborin e një shkolle

Një 21-vjeçar është therur me thikë nga një 14-vjeçar në oborrin e një shkolle sot rreth orës 11:00 në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se G.I. 21-vjeç është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Policia ka arrestuar të dyshuarin me inicialet L.G. 14-vjeçar dhe bën të ditur se ka konfiskuar edhe thikën që dyshohet të jetë përdorur në këtë sulm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.