Ballina / KOSOVA / Prishtinë, arrestohet një femër pasi i vuri zjarrin banesës ku mbetën të lënduar disa persona
lajmi, infoglobi

Prishtinë, arrestohet një femër pasi i vuri zjarrin banesës ku mbetën të lënduar disa persona

Dje në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë u raportua se një ndërtesë banesore u përfshi nga zjarri. Për këtë rast policia ka arrestuar një femër pasi dyshohet se ajo e ka ndezur zjarrin. Lëndime kanë pësuar disa persona.

“Brendësia e banesës është djegur në tërësi dhe një kat më poshtë ka pësuar dëme materiale”, njofton Policia.

Me urdhër të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

ushtria, fsk

Janjiq: Ushtria e Kosovës do të jetë pjesë e NATO-s

Kreu i Forumit për Marrëdhënie Etnike, Dushan Janjiq, deklaroi sot se procesi i formimit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.