fbpx
Gili-ft.-Buraku-Grupi-Fama-Susta

Premierë: Gili dhe Buraku rrëmbejnë zemrat e të gjithëve me këngën “Susta”

Këngëtarja Gili gjithmonë arrinë të i befasojë fansat e saj me projektet që sjell në treg, shkruan Onair

Për gjithë adhuruesit e muzikës së Gilit këngëtarja ka ardhur në bashkëpunim me  këngëtarin  Burak dhe grupin Fama, Kënga mban titullin “Susta” dhe i dedikohet dashurisë.

Këtij projekti dyshja i kanë bashkangjitur edhe videoklipin ku shihet një videoklip i realizuar mjaftë mirë.

Kujtojmë teksti i këtij projekti vjen nga tekstshkruesi Ilir Berani.

Mos e humbisni një super bashkëpunim./ONAIR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.