Ballina / KOSOVA / Policia konfirmon se erërat shuan jetën e një 45 vjeçari në Prishtinë
ilustrim
ilustrim

Policia konfirmon se erërat shuan jetën e një 45 vjeçari në Prishtinë

Era e fortë që ka fryrë mbrëmë në Prishtinë i ka marrë jetën një personi.

Fjala është për  45-vjeçari S.M.

Policia e Kosovës bën të ditur se të hënën rreth orës 16:10, një person që punonte në një autoservis është goditur nga një pemë e cila është rrëzuar si pasojë e erës. Mësohet se viktima është S.M, i lindur në vitin 1973.

“Raportohet se si pasojë e erërave të forta, është rrezuar një peme-lis dhe si pasoj dyshohet se ka zënë viktimën mashkull K-Shqiptar punëtor i një autoservisi. Viktima është dërguar ne QKUK ku nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti është pa shenja jete. Me urdhër te prokurorit trupi i pajete i viktimës dërgohet ne IML për obduksion”, thuhet në raportin ditor të Policisë.

Provo po ashtu

Ramush Haradinaj

Konfirmohet koalicioni AAK-PSD, në Aleancë vetëm 2 abstenime gjatë votimit

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, pas mbledhjes së Këshillit Drejtues të partisë, ka konfirmuar se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.