Ballina / KOSOVA / Plagosje me armë zjarri në Prishtinë
krim, vrasje

Plagosje me armë zjarri në Prishtinë

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë, i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor.

I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Njoftimi i policisë:

Një i dyshuar mashkull K/Shqiptar ka shtënë me armë zjarri dhe si pasojë është plagosur në këmbë viktima mashkull K/Shqiptar, i cili është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Si provë materiale në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë. I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Check Also

Federica Mogherini

Mogherini mbledh kryeministrat e Ballkanit Perëndimor në një tubim në Bruksel

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Federica Mogherini, i …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *