Ballina / KOSOVA / Plagosje me armë zjarri në Prishtinë
krim, vrasje

Plagosje me armë zjarri në Prishtinë

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë, i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor.

I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Njoftimi i policisë:

Një i dyshuar mashkull K/Shqiptar ka shtënë me armë zjarri dhe si pasojë është plagosur në këmbë viktima mashkull K/Shqiptar, i cili është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Si provë materiale në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë. I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Check Also

mishi

Autoritetet e Kosovës heshtin për kompaninë që synoi importin e mishit

Autoritetet kosovare për dallim nga autoritetet belge, nuk kanë bërë publike emrin e firmës kosovare …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *