fbpx
banka, plaçkitet

Plaçkitet banka në Fushë-Kosovë

Rreth orës 10:00 të mëngjesit të sotëm, persona të panjohur kanë grabitur një bankë në Fushë-Kosovë.

Raportohet se është vjedhur filiali i Bankës për Biznes.

Lajmin është konfirmuar nga policia, rajoni i Prishtinës.

Flora Ahmeti, zëdhënëse rajonale, ka bërë me dije se policia tashmë është në vendin e ngjarjes si dhe shumë shpejt do të dalin me detaje të tjera rreth këtij rasti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.