Ballina / BOTA / Përfundon takimi dy orësh mes Trumpit dhe Putinit
trump putin

Përfundon takimi dy orësh mes Trumpit dhe Putinit

Takimi mes presidentit amerikan Donald Trump dhe atij rus Vlladimir Putin në Helsinki ka përfunduar pas dy orë e dhjetë minuta, shkruan Reuters.

Takimi që ishte planifikuar të zgjas 40 minuta ka zgjatur më shumë se dy orë, ndërsa ka filluar me 55 minuta vonesë për shkak të presidentit rus.

Presidenti amerikan pas takimit ka thënë shkurt “Gjithçka filloi mirë” pas së cilës të dy presidentët kanë shkuar së bashku në drekë.

Para takimit Trump dhe Putin së bashku kanë dalë para mediave.

@Fluidi

Provo po ashtu

libra, shkrimtarët

Kosovë: Libri lirohet nga TVSH-ja

Ministria e Financave ka liruar nga Tatimi i Vlerës së Shtuar të gjithë importuesit, blerësit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.