Ballina / KOSOVA / Për vrasjet makabre në Gjakovë reagon edhe Thaçi
hashim thaci

Për vrasjet makabre në Gjakovë reagon edhe Thaçi

I tronditur nga akti makabër në fshatin Brekoc të Gjakovës, ku humbën jetën një nënë dhe vajza e saj. Kërkoj të merren masa ndaj atyre që neglizhuan rastin, duke mos parandaluar krimin. Siguria e qytetarëve tanë duhet të jetë prioritet i të gjitha institucioneve tona.

Ky është postimi i Presidentit Hashim Thaçi , i cili reagoi ndaj vrasjes së mbrëmshme në Gjakovë, ku bashkëshorti i liruar nga paraburgimi ku u mbajtë për shkak të dhunës në familje, ia mori jetën me kallashnikov ia mori jetën bashkëshortes (40) dhe të bijës 9 vjeçare.

@Fluidi

Provo po ashtu

isa mustafa

Mustafa: Përmbyllja e marrëveshjes me Serbinë kërkon veprim të përbashkët

Përmes rrjetit shoqëror Facebook, lideri i LDK’së, Isa Mustafa apelon për unitet. Sipas Mustafës krahu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.