Ballina / KOSOVA / Pejë: I dehuri bën gruan për spital
dhuna

Pejë: I dehuri bën gruan për spital

Në Pejë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e ti.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

@Fluidi

Provo po ashtu

kosovo serbia house of cards

SHBA e Rusia pjesë e dialogut Kosovë-Serbi, Gjermania do përfaqësues special!

Derisa pritet vazhdimi i dialogut në Bruksel, në prapaskenën brenda Bashkimit Evropian përsëri ka ndërhyrje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.