fbpx
Jeffrey Epstein, pedofilia, donald trump

Pedofili miliarder!

Në vilën e tij 16 milionë dollarëshe në Palm Beach, kanë zbuluar materiale shqetësuese

Janë përfshirë dhjetëra fotografi të vajzave të reja të zhveshura dhe një karrigë dentisti me të gjitha pajisjet mjekësore.

Këto janë pamje të reja nga bastisja e shtëpisë së miliarderit Jeffrey Epstein të vitit 2005.

Muret e residences që ka nëntë dhoma gjumi, janë të mbuluara me dhjetëra fotografi, të cilat ofrojnë një vështrim të detajuar mbi shijet pedofile të miliarderit, konkretisht fiksimin e tij për vajzat e reja, shkruajnë mediat locale.

Në njërën prej fotografive paraqitet një vajzë, e cila duket se është rreth moshës gjashtë vjeç, duke u përkulur me një fustan të vogël me pjesën e pasme të saj të ekspozuar.

Jeffrey Epstein, pedofilia, donald trump

Në një foto tjetër, një vajzë me flokë të zinj, që duket se është rreth 15 vjeç, pozon me bikini të zezë të vogël mbi një vajzë krejtësisht nudo, e shtrirë në një plazh, shkruan shqip.

Disa nga fotot shfaqin të dashurën e atëhershme të Epsteinit, Ghislaine e shtrirë lakuriq në plazh.

Maxwell është akuzuar se ka ndihmuar në rekrutimin e vajzave të reja për seks për miliarderin Epstein. Një tjetër foto tregon Epstein duke u shfaqur në podiumin e Shtëpisë së Bardhë.

Policia gjithashtu ka gjetur edhe foto ku Epstein shtrengon duart me liderët botërorë, përfshirë Fidel Castro dhe Papën Gjon Pali II.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.