Ballina / KOSOVA / PDK emëron edhe një zv.ministër
Isni Kilajn

PDK emëron edhe një zv.ministër

Partia Demokratike e Kosovës ka emëruar Isni Kilajn, zëvendësministër në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë e Zhvillimit Rural.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Kilaj, përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”.

“Sot pranova Vendimin për emërim në pozitën e Zv. Ministrit në MBPZHR. Falënderoj PDK-në dhe Kryetarin Kadri Veseli për besimin e dhënë. Do jem në shërbim të qytetarëve dhe të gjithë atyre që i përfaqësoj”, shkruan Kilaj.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

departamenti amerikan i shtetit dash

Terrorizmi, DASH jep vlerësimin për Kosovën

Departamenti amerikan i Shtetit publikoi të mërkurën raportin vjetor për terrorizmin në botë për vitin …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.