Paqe në Gjilan, 89-shi mposht dritën

Kanë përfunduar tre takimet e sotme në Superligë, në kuadër të javës së 17-të të fundit për pesën e parë të këtij sezoni.

Gjilani dhe Prishtina kanë luajtur baras 0-0 në kryendeshjen e sotme. Gjilanasit dhe prishtinasit kanë zhvilluar lojë të kënaqshme, por këtij derbi i munguan golat.

Kurse, Trepça 89 ka shënuar fitore 3-1 ndaj Dritës në “Riza Lushta”.

E fitore befasuese ka arritur Flamurtari në udhëtim te Llapi me rezultatin 3:1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.