Ballina / Fashion/Beauty / Pantallonat, modelet që duhen për verën

Pantallonat, modelet që duhen për verën

Në zyrë, në det, në mal e në qytet, pantallonat mund të jenë aleati perfekt i pamjes verore.

Mjafton të zgjedhësh modelet e përshtatshme dhe bëhet një alternativë fituese e fundeve.

Tendenca për verën 2017 përziejnë ngjyrat bazë dhe stampa origjinale. Rikthehet modeli pajama style, mbeten ato ‘cropped;’ me bel të lartë dhe ato modeli pallat. Shihni galerinë për të krijuar idenë tuaj.

Check Also

kepucet festive

Festat po afrojnë, përzgjidhni këpucët e vallëzimit

Festat po afrojnë , mes mbrëmjes së Krishtlindjeve, Vitit të Ri, Shën Stefanit dhe Befanës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *