Ballina / LIFESTYLE / Fun / Pak kush e gjen foshnjën në këtë fotografi

Pak kush e gjen foshnjën në këtë fotografi

Foto që mashtron trurin! Tani më interneti është është bërë si mashtrim i trurit, duke paraqitur iluzionet optike.

Kjo fotografi e fundit ka çarkulluar online për disa kohë.

Shikoni fotografinë më poshtë dhe tregoni, a mund ta dalloni foshnjen e fshehur?

Në foto, ju do të shihni një çift duke vështruar në një liqen të qetë.

Duket si një vend i vetmuar, por ata nuk janë vetëm. Nëse ende nuk e keni vërejtur, shikoni fotografin ku është theksuar me vija të kuqe.

Check Also

two faces of zodiac

Çdo shenjë e horoskopit ka nga dy “fytyra” . Cilat janë tuajat?

Çdo njeri do të fliste pa më të voglën droje për pikat e forta e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *