Ballina / KOSOVA / Nuk kalon në votim të parë projektligji për Buxhetin 2018
Kuvendi

Nuk kalon në votim të parë projektligji për Buxhetin 2018

Pas një debati dy ditësh nga ana e deputetëve projektbuxheti është hedhur në votim por që nuk ka marrë votat e mjaftueshme.

Nga 60 deputetë sa ishin të pranishëm, 58 kanë votuar pro, 1 kundër dhe 1 abstenim.

Deputetët e opozitës nuk kanë marrë pjesë në votim.

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, ka thënë se këtë pikë do ta hedhë sërish në votim gjatë kësaj seance.

Tani deputetët po debatojnë për pikat e tjera të rendit të ditës.

@Fluidi

Provo po ashtu

Marine Le Pen

Le Pen urdhërohet t’iu nënshtrohet testimeve psikatrike

​Një gjykatë në Francë ka udhëruar lideren e ekstremit të djathtë, Marine Le Pen t’iu …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.