Ballina / KURIOZITETE / Një objekt i çuditshëm shihet afër bazës ajrore të SHBA-së
trupi i cuditshem

Një objekt i çuditshëm shihet afër bazës ajrore të SHBA-së

Teoricienët konspirativë po e përdorin një fotografi si dëshmi të një programi sekret hapësinor.

Ata kanë publikuar një fotografi në të cilën shihet një objekt misterioz, i cili u pa gjatë një stuhie me shi në Karolinë të Veriut muajin e kaluar.

Javion Hill, 35 vjeç, publikoi disa fotografi në faqen e tij në Facebook dhe tha ishte vetëm në veturë kur e pa këtë pamje më 18 gusht.

Objekti i paidentifikuar i ngjan një avioni drejtkëndor me drita të aktivizuara përgjatë skajeve – për të cilin entuziastët e UFO-ve dhe teoricienët konspirativë pohojnë se është një avion i avancuar i spiunazhit, i njohur si “TR-3B”.

Por, të tjerë thonë se fotografia duket si një reflektim i celularit në xhamin e veturës.

trupi i cuditshem

@Fluidi

Provo po ashtu

NASA ZBULON OBJEKTIN MISTERIOZ TË AKULLIT

NASA zbulon një objekt misterioz të akullit

Horizonti i ri është në rrugën e tij drejt rripit të Kuiper, ku objekti i …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.