Ballina / KURIOZITETE / Një objekt i çuditshëm shihet afër bazës ajrore të SHBA-së
trupi i cuditshem

Një objekt i çuditshëm shihet afër bazës ajrore të SHBA-së

Teoricienët konspirativë po e përdorin një fotografi si dëshmi të një programi sekret hapësinor.

Ata kanë publikuar një fotografi në të cilën shihet një objekt misterioz, i cili u pa gjatë një stuhie me shi në Karolinë të Veriut muajin e kaluar.

Javion Hill, 35 vjeç, publikoi disa fotografi në faqen e tij në Facebook dhe tha ishte vetëm në veturë kur e pa këtë pamje më 18 gusht.

Objekti i paidentifikuar i ngjan një avioni drejtkëndor me drita të aktivizuara përgjatë skajeve – për të cilin entuziastët e UFO-ve dhe teoricienët konspirativë pohojnë se është një avion i avancuar i spiunazhit, i njohur si “TR-3B”.

Por, të tjerë thonë se fotografia duket si një reflektim i celularit në xhamin e veturës.

trupi i cuditshem

@Fluidi

Provo po ashtu

magnum prototypes infoglobi

Po. Këto vetura janë të vërteta

Shumëkush do të ngelë gojëhapur kur të shoh se çfarë paisjesh transportuese apo “vetura” moderne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.