Ballina / SHOWBIZ / Një kukull Barbi si Rita Ora
Barbi si Rita Ora
Barbi si Rita Ora

Një kukull Barbi si Rita Ora

Këngëtarja me origjinë shqiptare shfaqet gjithnjë befasuese. Ajo di si ti bëjë fansat për vete me look-un e saj. Kësaj radhe Rita Ora shfaqet tepër interesante dhe e veçantë.

Ajo vjen krejtësisht ndryshe, e veshur me një fustan pink ku duket si një kukull barbi e vërtetë.

Foton këngëtarja e ka postuar në rrjetin e saj social Instagram ku ka marrë komente pozitive nga fansat e shumtë.

@Fluidi

Provo po ashtu

dua lipa

Publikohet klipi i këngës së Duas me Calvin Harrisin

Dua Lipa ka publikuar klipin e këngës “One Kiss” e cila është realizuar në bashkëpunim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *