Ballina / RAJONI / Një ari ka sulmuar një person në Kukës
ariu

Një ari ka sulmuar një person në Kukës

Një ari ka sulmuar një person në Kukës.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së shtunës, kur ariu, mësohet se i ka prerë rrugën dhe ka sulmuar personin me inicialet Sh.D, ndërsa ai po shkonte në punë.

Burri ka pësuar disa dëmtime në trup dhe ndodhet për ndihmë mjekësore në spitalin e Kukësit, jashtë rrezikut për jetën.

kukes ariu sulmon njeriun

@Fluidi

Provo po ashtu

dimitrov-stoltenberg-6-shkurt_2019_protokoli i nato per maqedoni

Nënshkruhet Protokolli për pranimin e Maqedonisë në NATO

Ambasadorët e 29 vendeve anëtare të Aleancës Veriatlantike sot në selinë e organizatës e nënshkruan …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.