Ballina / RAJONI / Një ari ka sulmuar një person në Kukës
ariu

Një ari ka sulmuar një person në Kukës

Një ari ka sulmuar një person në Kukës.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së shtunës, kur ariu, mësohet se i ka prerë rrugën dhe ka sulmuar personin me inicialet Sh.D, ndërsa ai po shkonte në punë.

Burri ka pësuar disa dëmtime në trup dhe ndodhet për ndihmë mjekësore në spitalin e Kukësit, jashtë rrezikut për jetën.

kukes ariu sulmon njeriun

@Fluidi

Provo po ashtu

thaçi në austri

Thaçi, apel shqiptarëve në Maqedoni për mbështetjen e referendumit

Pasi përfaqësues të lartë të bashkësisë ndërkombëtare shprehën mbështetje për referendumin e 30 shtatorit për …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.