Ballina / LIFESTYLE / Fun / Në llupë: Kështu shkruan drejtori i gjimnazit në Malishevë

Në llupë: Kështu shkruan drejtori i gjimnazit në Malishevë

Nganjëherë është problem t’i gjindet vendi disa lajmeve. Këte po e publikojmë tek kategoria “Fun” sepse besojmë që disa gjëra duhet të përpiqemi t’i marrim me humor.

Izet Hoti, drejtor i Gjimnazit “Hamdi Berisha” në Malishevë, ka bërë hiç më pak se tetë gabime gjuhësore në një status të shkurtër, që ai ka publikuar në faqen e tij në Facebook.

Hoti, ndonëse drejtor i gjimnazit, shpreh haptas simpatinë e tij për Nismën për Kosovën, dhe kryetarin e saj, Fatmir Limajn.

Hoti nuk di të shkruajë saktë fjalën “humbën”, pasi e shkruan dy herë “hubën”. Duke mos u ndalur te shkronja “ë”, e cila mungon pothuajse në çdo postim të Hotit, ai gabimisht e shkruan edhe fjalën “falënderojmë”, duke e shkruar “falemenderojm”.Izet Hoti, Drejtor i Gjimnazit në Malishevë

@Fluidi

Provo po ashtu

shtetet me te vogla ne bote

Ja cilat janë 10 shtetet me të vogla në botë

Por, disa vende janë aq të vegjël saqë qytetet brenda kombeve të tjera janë gjigantë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.