Ballina / LIFESTYLE / Fun / Në foton e ditëlindjes regjistrohet edhe fantazma !
fantazma

Në foton e ditëlindjes regjistrohet edhe fantazma !

Një familje, e cila ka pohuar se e kanë ndarë shtëpinë e vet me një fantazmë, është lënë e tmerruar pasi që e ka kapur në kamerë fantazmën.

Sally Watts ka thënë se është tronditur pasi që e ka parë një fantazmë në figurë të një fëmije duke qëndruara prapa saj në një fotografi të shkrepur për ditëlindjen e të bijës së saj, Charlotte, para tri viteve, transmeton Express.

Sally, nënë e pesë fëmijëve, pohon se fantazma mund të jetë ndonjë shpirt që ka jetuar me familjen e saj për 12 vite në shtëpinë e tyre të vjetër.

“Ne dolëm me një tortë në dorë dhe Charlotte qëndroi anashpër ta bërë fotografinë,” ka thënë Sally nga veriu i Uellsit.

Po ashtu, ajo ka rrëfyer për momentin kur e kanë vërejtur fantazmën në fotografi.
“Charlotte dhe unë po i shikonim fotografitë më vonë dhe pastaj unë e vërejta një fantazmë në formë të fëmijës pas meje. U tmerrova,” ka thënë ajo.

@Fluidi

Provo po ashtu

shtetet me te vogla ne bote

Ja cilat janë 10 shtetet me të vogla në botë

Por, disa vende janë aq të vegjël saqë qytetet brenda kombeve të tjera janë gjigantë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.