Ndryshimi: Pamela Anderson më nuk është bionde (FOTO)

Pamela Anderson ka trazuar fansat duke postuar foto ku ajo duket e panjohur pa flokët e saj bjondë platinë.

View this post on Instagram

@Liz rosa #catburglar

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Aktorja, marka e së cilës kanë qenë flokët e verdha prej dekadash, pozoi me flokë kafe të gjatë. “Më e errët …”, ka shkruar Pamela në Twitter përveç dy fotove që shkaktuan një stuhi komentesh.

“Flokët e errëta ju përshtaten”, “Flokët e errëta ju duken bukur dhe me të vërtetë ju përshtaten”, “Unë votoj për flokët kafe. Ju jeni e bukur, “” Ju jeni befasuese “, vlerësuan fansat e saj.

Fotografitë janë marrë gjtaë xhirimit të një editoriali të vetëm, dhe në disa Pamela ka flokë bjonde, kështu që duket sikur është thjesht një ndryshim i përkohshëm i ngjyrave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.