Ndërron jetë aktori i famshëm amerikan

Aktori amerikan Alan Thicke ka vdekur në moshën 69 vjeçare.

Thicke, i njohur për rolin e tij në serialin e famshëm të televizionit ABC, Growing Pains, ka vdekur nga sulmi në zemër të martën.

Djali i tij, fitues çmimit Grammy Robin Thicke, ka thënë se ai është njeriu më i mrekullueshëm që ai e ka takuar ndonjëherë dhe se gjithmonë ishte një gjentëlmen.

Robin Thicke ka thënë se ai po luante hokej me djalin e tij 19 vjeçar, kur ka pësuar infarktin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.