Ballina / KOSOVA / Ndërpritet seanca ndaj Pjetër Nrecajt, të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës
ndrecaj

Ndërpritet seanca ndaj Pjetër Nrecajt, të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës

Seanca gjyqësore për caktimin e paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e gruas dhe vajzës në Brekoc të Gjakovës është ndërprerë pasi të dyshuarit Pjetër Nrecaj i është përkeqësuar gjendja.

Përkeqësimi i gjendjes raportohet të ketë ndodhur pasi prokurori ka lexuar pretendimet e prokurorisë për caktimin e paraburgimit.

“I dyshuari qëndron i shtrirë në sallën e gjykimit, ndërsa gjykatësi ka urdhëruar publikun të dalë jashtë deri kur të vijë ambulanca.”.

Pjetër Nrecaj është arrestuar nën dyshimin se qëlloi për vdekje gruan dhe vajzën e tij 9 vjeçe.

@Fluidi

Provo po ashtu

isa mustafa

Mustafa: Përmbyllja e marrëveshjes me Serbinë kërkon veprim të përbashkët

Përmes rrjetit shoqëror Facebook, lideri i LDK’së, Isa Mustafa apelon për unitet. Sipas Mustafës krahu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.