fbpx

Ministrja Bajrami rezulton pozitive me koronavirus

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka rezultuar pozitive në testin për koronavirus.

Bajrami ka njoftuar në Facebook se ajo është testuar sot dhe ka rezultuar pozitive.

“Sot jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Për dy javë, do të jem në vetëizolim dhe do të punoj nga distanca për aq sa me lejon gjendja shëndetësore. Shëndet për ju dhe familjet e juaja!” – ka shkruar Bajrami.

LEXO EDHE:

Vjosa Osmani infektohet me COVID-19

16 të vdekur e 690 raste të reja infektimesh me COVID 19 sot në Kosovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.