Ballina / KRYESORE / Mazrekaj: Do ta shkatërrojë boksa, ma zi se sa tomahowkat e NATO-së

Mazrekaj: Do ta shkatërrojë boksa, ma zi se sa tomahowkat e NATO-së

Boksieri kosovar, Petrit Mazrekaj iu ka kundërpërgjigjur menjëherë djalit të serbit famëkeq, Arkan, i cili tha se do ta vrasë boksierin kosovar në ring.

E boksieri Mazrrekaj, ia ka kujtuar Razhnatovicit krimet e babait të tij, që i kishte bërë në Ballkan.

Mazrekaj i ka dërguar mesazh Razhnatoviqit duke i thënë se nëse meçi zhvillohet, atëherë atij do t’ia pamundësojë që të dalë në ring përsëri, ngase siç është shprehur do t’ia bëjë “më zi se sa tomahowkat e NATO-s”.

“Epilogu i kriminelëve që vrasin, tashmë është i qartë. Arkani dhe paramilitarët e tij janë përzënë nga Kosova si humbës të fëlliqur, duke ia pamundesu me bo krime të tjera. Ndërsa djalit të tij, do t’ia pamundësojë që me dalë ne ring përsëri. Do ta shkatërrojë boksa, me zi se sa tomahowkat e NATO-se. Shqipet fluturojnë larte!”, ka shkruar Mazrekaj. /InfoGlobi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!