fbpx

Lista e të mbijetuarve pas aksidentit të aeroplanit me futbollistë brazilianë (Foto/Video)

Futbollisti brazilian, Alan Ruschel, është i mbijetuari i parë pas rrëzimit të aeroplanit në afërsi të qytetit të Medellinit të Kolumbisë
Ai është dërguar menjëherë në spital dhe është jashtë rrezikut për jetë. Gjithashtu është raportuar pas tij edhe Danilo dhe Jakson Follmann i kanë shpëtuar këtij aksidenti dhe se janë jashtë rrezikut për jetë.

Ky numër pritet të rritet pasi Kaleth Gutierrez bëri të ditur se ka shumë të mbijetuar.
te-mbijetuarit-e-kombetares-braziliane

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.