Liga e Kampionëve vazhdon me superndeshje

Sonte do të vazhdon gara e Ligës së Kampionëve për ndeshet e grupeve të mbetura, e Grupit A, B, C, dhe D. Ndeshja më
interesante e kësaj mbrëmjeje do të luhet në Londër mes Arsenalit dhe Paris Saint Germain.

Takime interesante do të luhen edhe në Grupi C mes Celticut dhe Barcelonës dhe Borussia Moenchengladbach dhe Manchester City.

Programi i ndeshjeve:

Grupi A
Arsenal – Paris Saint Germain 20:45
Ludogorets Razgrad – Basel 20:45

Grupi B
Besiktas – Benfica 18:45
SSC Napoli – Dynamo Kyiv 20:45

Grupi C
Borussia Moenchengladbach- Manchester City 20:45
Celtic- Barcelona 20:45

Grupi D
FC Rostov- Bayern Munich 18:00
Atletiko Madrid- Psv Eindhoven 20:45

/InfoGlobi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.