Ballina / LIFESTYLE

LIFESTYLE

Si pastrohet bizhuteria

bizhuteria

Nëse unaza, byzylyku, apo vathët tuaj kanë ndonjë sipërfaqe të njollosur nuk keni pse t’i lini mënjanë me idenë se nuk mund t’i përdorni më. Për bizhuteri të pastra dhe me shkëlqim provoni produkte të përditshme, shumica e të cilave ju ndoshta tashmë i keni në shtëpi. Pastrimi me ketchup …

Lexo më shumë

Terapia e verës

vera

Është e mirë, na bën mirë por dhe të bukur. Rrushi, i bardhë apo i zi, janë një gëzim për sytë dhe një shije. Por kanë dhe veti në shëndet, falë aftësisë së tyre pastruese, dhe një aleat i fuqishëm i bukurisë. Përdorimi i rushit dhe verës në kozmetikë tashmë …

Lexo më shumë