Kurti i uron shërim “kryetarit Mustafa”

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje i ka uruar shërim të shpejtë kreut të LDK’së, Isa Mustafës që ditë ma parë lajmëroi se është prekur nga koronavirusi.

Me anë të një video mesazhi, Kurti i ka shprehur ngushëllime të gjithë familjarëve të të vdekurve nga virusi COVID 19.

Ai iu ka uruar shërim të shpejtë të gjithë qytetarëve të prekur, deputetëve të infektuar si dhe kreut të LDK’së.

“Me këtë rast, u shpreh ngushëllime të gjithë familjarëve të të vdekurve nga virusi Corona dhe ju dëshiroj shërim të shpejtë e të plotë secilit qytetar të sëmurë, deputetëve të infektuar si dhe kryetarit të LDK-së, Mustafa”, ka thënë ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!