fbpx

KURIOZITETE

'Anonymous' sulmon 'kullën' e Donald Trump

 Për shkak të komenteve të tij antimyslimane“Anonymous” sulmuan ueb faqen e Donald Trump, manjatit të pasurive të patundshme dhe pretendentin republikan për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Faqja, që i dedikohet kullës 68-katëshe të Trumpit (trumptowerny.com), e që shpesh herë është përdorur për fushatën e tij presidenciale, doli …

Lexo më shumë