fbpx

KURIOZITETE

Gruaja që u martua me veten

Natalie Adams nuk kishte nevojë për një dhëndërr për t’u martuar. E diagnostikuar me kancer, ajo vendosi të bënte një ceremoni martesore solitare shumë të bukur në kishën pranë shtëpisë së saj. Me djalin e saj në krah, ajo festoi me fustanin e bardhë në praninë e miqve dhe familjarëve. …

Lexo më shumë