Ballina / KOSOVA / Kur është kontakuar nga Gjykata Speciale Gani Geci dhe çfarë ka dorëzuar atje
gani geci

Kur është kontakuar nga Gjykata Speciale Gani Geci dhe çfarë ka dorëzuar atje

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, tha se të gjitha provat dhe mesazhet që i posedon lidhur me akuzën se presidenti.

Thaçi ka dhënë urdhër për vrasjen e ish-kolonelit Ahmet Krasniqit tashmë i ka dorëzuar në Gjykatën Speciale.

“Po po i kam dorëzuar në Gjykatë të gjitha”, tha Geci në T 7.

Për këtë deklaratë Geci po pretendon se ka bazë aty ka implikuar edhe emra të njohur të skenës sonë politike që sipas tij kanë njohuri për vrasjen e Ahmetit.

Pohon se Thaçin e ka kapur panika e Gjykatës Speciale.

Provo po ashtu

vetevendosje ligji i partive

Kosovë, shoqëria civile kundër projektligjit për financimin e partive

Në Kosovë përfaqësues nga njëqind organizata të shoqërisë civile po kundërshtojnë projektligjin për financimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.