fbpx

Kulturë

Policia procedon penalisht administratorët e portalit “Jeta osh Qejf”, shkak lajmet e rreme

news media fake

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e paralajmëroi që në orët e para të mëngjesit, në mbledhjen e qeverisë, se kushdo që dispononte një kanal komunikimi dhe e përdorte atë për lajme të pavërteta apo për përhapje paniku do të përballej me mbylljen, bazuar edhe në shpalljen e gjendjes së emergjencës. …

Lexo më shumë