Ballina / SHOWBIZ / Kujtim prekës nga shokët e Dr.Florit për dy vjetorin e tij

Kujtim prekës nga shokët e Dr.Florit për dy vjetorin e tij

Sot bëhen dy vite që kur këngëtari i shum dashur nga publiku dhe estrada shqiptare Dr.Flori ndërroj jetë .
Për dy vjetorin e tijë shum miqë e kanë përkujtuar me mall atë.

Aurela ka thënë në postimin e saj në instagram se e kujton atë edhe ditëve të tjera dhe se sot ka të njëjtën ndjesi sikurse para dy viteve kur mori lajmin për vdekjen e tij.

Nd

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.