Ballina / KRYESORE (page 70)

KRYESORE

Anglia vetë kritike

anglia, kosova, valon berisha, Roy Keane, euro2020

Kosova nxori në pah pikat e dobët ta Anglisë Ndonëse Anglia fitoi me rezultatin 5-3 ndaj Kosovës,  nuk kanë munguar kritikat. Daily Mail shkruan se Kosova ka treguar anët e dobëta të Anglisë dhe se kjo skuadër që fillimisht dukej se do të  ishte pretendente për Euro 2020, tashmë shpresat …

Lexo më shumë

Të gjithë komisionerët e ri të Komisionit Evropian

President Ursula von der Leyen

Presidentja e Komisionit Europian President Ursula von der Leyen paraqiti sot ekipin e saj të ri të komisionerëve, sipas faqes zyrtare të Komisionit Europian. Johannes Hahn (Austria) – komisioner për Buxhetin dhe Administrimin. Didier Reynders (Belgjikë) – komisioner për Drejtësinë. Mariya Gabriel (Bullgari) – komisionere për Inovacionin dhe Rininë. Stella …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!