Ballina / KRYESORE (page 1080)

KRYESORE

Agjenda e Merkelit në Tiranë

Zyra e Kryeministrisë ka bërë publike agjendën zyrtare të kancelares gjermane, Angela Merkel, gjatë vizitës së të mërkurës në Tiranë. Kryeqeveritarja gjermane do të prekë tokën shqiptare rreth orës 13:50, e më pas do të ketë takime me kryeministrin Rama dhe presidentin Nishani. Në mbyllje të vizitës, Merkel do të …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!