fbpx

Kronikë

Vritet edhe një nxënës

lajmi i fundit

Ka ndërruar jetë G.K., nxënës i shkollës Ekonomike në Pejë. Ai ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra nga goditja me thikë. “Rreth orës 18 në statcionin e autobusave në Pejë, disa persona fillimisht janë rrahur mes vete, është informuar Policia dhe iu ka përgjigjur rastit, por kur …

Lexo më shumë

Përleshje në Prizren, 5 të lënduar

prizren

Pas një rrahje në mes dy grupeve janë lënduar pesë persona meshkuj. Prizren: Dy nga te lënduarit janë të plagosur me armë zjarri, personi i tret ka pësuar lëndime nga thika, ndërsa dy persona kane pësuar lëndime gjate përleshjes fizike. Të lënduarit janë duke u trajtuar në spitalin rajonal të Prizrenit. Policia e Kosovës …

Lexo më shumë