Ballina / Kronikë (page 10)

Kronikë

Rrëmbehet një person në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona për rrëmbim të një mashkulli në Prishtinë. Sipas njoftimit të PK-së, i rrëmbyeri në rrugën “Vëllezërit Fazliu” në Prishtinë ka raportuar në polici se është rrahur. Të dyshuarit janë identifikuar dhe janë arrestuar nga policia “Njësia policore ka arritur të identifikojë dhe të …

Lexo më shumë