Ballina / Kronikë

Kronikë

Arrestohet personi që bashkëjetoi dhe e la shtatzënë të miturën

grilat,burgu,arresti

“Bashkësia jashtëmartesore me personin nën moshën gjashtëmbëdhjetë vjet”, e ka cilësuar një rast Policia e Kosovës. Dje është raportuar se në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK është shtrirë një e mitur, K/Ashkalike dhe e njëjta është shtatzënë. “Në lidhje me rastin është shoqëruar në stacion policor i dyshuari mashkull K/Ashkali …

Lexo më shumë

Vrasje në Ferizaj

vrasje

Sot rreth orës 12:30 në Ferizaj ka ndodhur një vrasje, ku ka humbur jetën një mashkull rreth moshës 25-30 vjeçare. I dyshuari për kryerjen e vrasjes është arrestuar. Për këte të fundit raportohet se është 17 vjeçar Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës, Agim Gashi, rasti ka ndodhur në rrugën …

Lexo më shumë