Ballina / KOSOVA / #ZGJEDHJET2019 (page 20)

#ZGJEDHJET2019

Analistët: Përgjegjësi për taksën edhe PDK-ja. Kosova sot më e izoluar …

debat pdk perballe analisteve

Zyrtarët e lartë të Partisë Demokratike të Kosovës Bedri Hamza e Uran Ismaili në emisionin Debat të televizionit publik u ballafaquan me analistin Rrahman Paçarizi dhe politikologun Ardian Kastrati. “Mitrovica është e bashkuar dhe PDK-ja është partia e vetme e cila ka bërë diçka për Mitrovicën. Sot i kemi insitucionet …

Lexo më shumë