Ballina / SPORT / Kosova sërish pësoi humbje (Video)
kosova serish pesoi humbje futboll

Kosova sërish pësoi humbje (Video)

Kosova është mposhtur edhe nga Finlanda me rezultat minimal 0:1

Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbjen e dytë brenda dy ditësh me rezultat minimal 1:0, kësaj radhe nga Finalnda në Shkodër.

Golin e vetëm dhe të fitores për Finlandën e shënoi Pukki në minutën e 83’.

Pas kësaj fitoreje Finlanda mbetet në vendin e pestë më 7 pikë, ndërsa Kosova në vendin e fundit me vetëm një pikë.

@Fluidi

Provo po ashtu

fadil vokrri

Vdes legjenda e futbollit Fadil Vokrri

Ylli i futbollit kosovar Fadil Vokrri ka vdekur pas një sulmi në zemër. Lajm tronditës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.