Ballina / HOROSKOPI / Kjo shenjë për dashuri është e gatshme për gjithçka

Kjo shenjë për dashuri është e gatshme për gjithçka

Më së miri i përshkruan disponimi i ndryshueshëm dhe aventurizmi, për çka edhe nuk janë të natyrës aq dashuruese.

Megjithatëm janë të gatshëm të bëjnë gjithçka për ta përfituar personin të cilin e duan.

Pasi që njëherë ta kenë gjetur personin i cili i plotëson plotësisht dhe të cilin e konsiderojnë shpirt binjak, ata do të bëjnë gjithçka që ta përvetësojnë dhe ta ruajnë.

Fjala është për Shigjetarët.

Provo po ashtu

horoskopi

Horoskopi për 18 Gusht 2019

Dashi Mos hezitoni për asnjë moment t’i shprehni sa me shume ndjenjat ju te dashuruarit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.