Ballina / HOROSKOPI / Kjo shenjë arrin deri në zemrën e të tjerëve

Kjo shenjë arrin deri në zemrën e të tjerëve

Mund ta ndjejë gjendjen e partnerit, ndonjëherë edhe qëllimet e tij. Kur shtron pyetje dhe flet pak për veten, kjo është shenjë se është e dashuruar.

Me fjalë arrin deri në zemrën e të tjerëve, di të ngushëllojë, ofron shpresë.

Nuk është i hapur, sikur ka frikë nga ndjenjat e saj. Hesht, e të patreguarat grumbullohen. Por një ditë i këputet filmi dhe krijohet kaosi.

Kjo është Gaforrja.

Provo po ashtu

horoskopi

Horoskopi për 15 Shtator 2019

Dashi Ka rrezik qe për çiftet te shtohen zënkat dhe debatet gjate kësaj dite. Do …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.