Ballina / Kulturë / Kjo është Prishtina e vjetër afër “Rilindjes” së dikurshme
prishtina

Kjo është Prishtina e vjetër afër “Rilindjes” së dikurshme

Një fotografi e rrallë në një vend shumë të frekuentuar të Prishtinës.

Kjo fotografi e publikuar për herë të parë, tregon vendin përballë Rilindjes.

Fotografia është publikuar në rrjetin social Facebook, nga faqja Prishtina e Vjetër.

@Fluidi

Provo po ashtu

lexo , leximi, ngadale, kermilli

Pse është e rëndësishme të lexojmë, dhe ate të lexojmë ngadalë

Në këtë kohë të frikshme, kur mendojmë se po bie përherë e më shumë përqendrimi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.