Ballina / SHOWBIZ / Kim Kardashian po djersin shumë!

Kim Kardashian po djersin shumë!

Fansat e saj mbetën të befasuar dhe të zhgënjyer me format e saj në muajin prill, por Kim Kardashian tashmë duket e vendosur në maksimum për t’u rikthyer ditëve të saj më të mira.

Nëna e dy fëmijëve është duke aplikuar një dietë, por edhe punën në palestër e ka shtuar ndjeshëm së fundmi.

Përveç palestrës, Kim po stërvitet edhe në ambiente të hapura. Së fundmi ajo është fotografuar në shkallët e një stadiumi në Los Angles teksa është duke u stërvitur nga instruktori i saj.

Check Also

Anita Haradinaj me çantë mijëra euro

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj, bashkë me Ramushin po qëndron në SHBA. Ata …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *