Ballina / SHOWBIZ / Kim Kardashian: Me alternativa të tjera!

Kim Kardashian: Me alternativa të tjera!

Kim Kardashian zbulon se ajo është duke kërkuar një mënyra alternative për një fëmijë të tretë me Kanye West.

Pasë lindjës së fundit kishte shumë probleme shëndetësore dhe pasë këshillave të mjekëve ajo ishte zotuar se nuk do të lindë kurrë fëmijë, por ajo tani po shqyrton mundësinë për një alternativë të tretë dhe ajo është një femër që Kimi mendon ta angazhojë për lindjën e fëmijut me spermen e burrit të saj Keny West.

Ky lajm ka tronditur botën! Shumë medja botërore kanë shkruar duke e cilësuar shumë të pabesueshëm veprimin e Kim Kardashian.
Çfarë mendimi keni ju?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.