Ballina / LIFESTYLE / Fun / Këto shenja të horoskopit janë hakmarrëse

Këto shenja të horoskopit janë hakmarrëse

Shenjat e horoskopit të cilat njihen si më shumë hakmarrëse janë pikërisht këto: akrepi, peshqit, demi dhe virgjëresha.
Në përgjithësi këto dominojnë më shumë se të tjerat, prandaj bëni mirë të mendoheni gjatë përpara se të krijoni diçka jo të këndshme me ta.

1. Akrepi
Akrepi është një nga shenjat hakmarrëse të zodiakut. Edhe nëse kalojnë shumë vite, një akrep kurrë nuk e harron inatin që ka me ju. Mënyra që do gjejnë për t’u hakëmarrë është edhe e frikshme, pasi imagjinata e tyre është e madhe.
2. Peshqit
Peshqit mund të duken të pafajshëm, por ndjeshmëria e tyre ekstreme është diçka të cilën duhet ta keni kujdes.
Nëse ofendoni një peshk, më vonë ai do t’jua kthejë në mënyrën që nuk e kishit imagjinuar. Do zgjoheni një ditë dhe do kuptoni se arsyeja pse nuk po ju ecën puna, është pikërisht dëmi që ju ka bërë një peshk.
3. Demi
Nëse mendoni të mërzisni një dem, do përjetoni një ferr të vërtetë më pas. Edhe demi nuk harron lehtë.
Ai nuk do të tërhiqet në kërkimin e tyre për t’ju bërë keq.
4. Virgjëresha
Virgjëresha mund të jetë më pak hakmarrëse në këtë listë.Forma e hakmarrjes së Virgjëreshës vjen në valë jo shumë aggressive. Mos u mashtroni me këtë gjë, pasi ajo mendon më gjatë për t’u hakëmarrë me ju. Kujdes!

 

Check Also

two faces of zodiac

Çdo shenjë e horoskopit ka nga dy “fytyra” . Cilat janë tuajat?

Çdo njeri do të fliste pa më të voglën droje për pikat e forta e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *