Ballina / LIFESTYLE / Fun / Këto shenja të horoskopit do të jenë me fat gjatë 2018-së
shenjat_e_horoskopit

Këto shenja të horoskopit do të jenë me fat gjatë 2018-së

Cila është shenja që do të jetë më fatlume dhe cila ajo më e pafata e vitit 2018?

Lista është hartuar duke pasur parasysh kalimet e përgjithshme të planetit Jupiter (deri në tetor 2017 nga Peshorja te Akrepi), por edhe të Saturnit (për të gjithë 2018 në Bricjap) në 12 shenja.

Ja renditja e shenjave nga më fatlumët në më të pafat.

Akrepi – 10 yje
Gaforrja – 9 yje
Peshqit – 8 yje
Virgjëresha – 7 yje
Shigjetari 6 yje
Binjakët – 6 yje.

 

Check Also

osho rajneesh

Thëniet e mençura të Osho Rajneesh

Osho Rajneesh ishte një udhëheqës i kultit indian, mësues shpirtëror dhe krijues i meditimit dinamik. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *